Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
+380930518648 Замовити дзвінок

Патч-корд

Патч-корд Charmount SP-T5U005, 50м (200500)
0
В наявності
614.00 грн.
Патч-корд LogicPower 0.5м (3010)
0
В наявності
29.00 грн.
Патч-корд Digitus 3м, CAT 6 UTP, AWG 26/7, PVC (DK-1614-030)
0
В наявності
97.00 грн.
Патч-корд 0.25м Cablexpert (PP6A-LSZHCU-G-0.25M)
0
В наявності
75.00 грн.
Патч-корд LEGRAND 1м, RJ45, кат. 5e. FTP, PVC (632740)
0
В наявності
193.00 грн.
Патч-корд 0.25м S/FTP CU cat 6A Cablexpert (PP6A-LSZHCU-V-0.25M)
0
В наявності
75.00 грн.
Патч-корд Molex 2м (PCD-01003-0H)
0
В наявності
304.00 грн.
Патч-корд LEGRAND 3м, RJ45, кат. 5e. FTP, PVC (632742)
0
В наявності
279.00 грн.
Патч-корд Cablexpert 5м, cat.6, FTP (PP6-5M/R)
0
В наявності
165.00 грн.
Патч-корд 15м, cat.5e, UTP, CCA, blue Extradigital (KBP1857)
0
В наявності
170.00 грн.
Патч-корд Eserver 1м, Cat.5e, UTP, 0.51, Cu, PVC (CAT.5E UTP CORD-1M-WHITE)
0
В наявності
36.00 грн.
Патч-корд 30м UTP cat 5е Cablexpert (PP12-30M-W)
0
В наявності
368.00 грн.
Патч-корд LogicPower 1,5м (1703)
0
В наявності
18.00 грн.
Акція!
Оптичний патчкорд Digitus SC симплекс OS1 9/125, 2м,12 шт (DK-29221-02)
0
В наявності
984.00 грн.
-19%
800.27 грн.
Акція!
Оптичний патчкорд CMS SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) Duplex, 3m (UPC-3SCSC(МM)D(ON))
0
В наявності
416.00 грн.
-11%
370.22 грн.
Патч-корд Cablexpert 2м, UTP, cat.6 (NL010)
0
В наявності
100.00 грн.
Патч-корд 5м UTP cat 6 Cablexpert (PP6UF-5M/BK)
0
В наявності
195.00 грн.
Оптичний патчкорд Mikrotik SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003)
0
В наявності
1 882.00 грн.
Патч-корд 1м LEGRAND
0
В наявності
300.00 грн.
Акція!
Оптичний патчкорд Alistar SFP+ to XFP 10G Directly-attached Copper Cable 5M (DAC-SFP-XFP-5M)
0
В наявності
3 611.00 грн.
-32%
2 451.07 грн.
Патч-корд LogicPower телефонный 2м RJ12 (944CT) (3243)
0
В наявності
13.00 грн.
Патч-корд 2м Molex (PCD-03003-0E)
0
В наявності
396.00 грн.
Акція!
Патч-корд 10м, FTP, cat.6, LSZH, grey Molex (PCD-04019-0E)
0
В наявності
1 726.00 грн.
-24%
1 318.58 грн.
Патч-корд 0.25м S/FTP cat 6a Cablexpert (PP6A-LSZHCU-R-0.25M)
0
В наявності
75.00 грн.
Акція!
Патч-корд 3м S/FTP CU cat 6A Cablexpert (PP6A-LSZHCU-G-3M)
0
В наявності
189.00 грн.
-25%
141.70 грн.
Патч-корд LogicPower 20м (3019)
0
В наявності
292.00 грн.

Як правильно обрати Патч-корд?


У нас можна купити - Патч-корд


Доставляємо Патч-корд службою доставки Нова Пошта в міста:
  • м. Львів
  • м. Київ
  • м. Івано-Франківськ
  • м. Тернопіль
  • м. Вінниця
  • м. Луцьк
  • м. Харків
  • м. Рівне
  • Та багато інших...
Також можлива доставка іншими службами
Бонуси за покупки Нарахування бонусних балів за кожну покупку
Гарантія якості Товари від перевірених постачальників та виробників
Доступні ціни Завжди актуальні ціни завдяки прямим постачальникам